Jdi na obsah Jdi na menu

Informace o Covid - 19

8. 6. 2020

 

COVID LINKA KRAJE VYSOČINA

telefonní číslo 564 602 602 mohou občané využívat sedm dní v týdnu v době od 8:00 do 22:00 hodin


Tým operátorů na této lince nejsou zdravotníci, nemohou s Vámi konzultovat zdravotní stav, ale disponují informacemi, které Vám pomohou zorientovat se v aktuální situaci.
Kapacita naší linky je omezená, proto prosíme o strpení, pokud se ihned nedovoláte, případně můžete využít následující komunikační kanály:
  • Máte-li zdravotní problém, obraťte se prosím na lékaře prostřednictvím formuláře www.ulekare.cz/vysocina, kde Vám do 6 hodin odpoví erudovaný lékař. Tuto konzultaci za Vás platí Kraj Vysočina.
  • Máte-li dotaz nezdravotního charakteru, můžete se na nás obrátit na e-mailu koronavirus@kr-vysocina.cz
    Dále můžete využít informační linku Ministerstva zdravotnictví České Republiky 1212.

    Pokud Váš zdravotní stav vykazuje příznaky onemocnění koronavirem (teplota nad 38°C, kašel, případně zimnice a dechové potíže), a tyto Vás neohrožují na životě, napište prosím e-mail s vaším jménem, příjmením, adresou, rodným číslem a telefonním číslem na adresu: koronavirus@khsjih.cz. Pracovníci Krajské hygienické stanice se sídlem v Jihlavě Vás budou kontaktovat. Pokud nemůžete využít e-mailového spojení, volejte COVID linku Kraje Vysočina 564 602 602 a operátoři Vám s registrací Vašeho neakutního případu pomohou.
Tým COVID linky Kraje Vysočina
 

 

 
ICOM transport a.s.

z důvodu preventivních opatření se s platností od 18.3.2020 platí zákaz vstupu do autobusů bez ochrany obličeje. Rouška, šátek, šála nebo jiná  ochrana  musí být  pevně přichycena k obličeji. V zájmu  zachování dopravní obslužnosti neobsazujte, prosím, první tři řady sedadel za řidičem.

 

Děkujeme za pochopení a za dodržování nařízených pravidel.