Soutěž obcí „My třídíme nejlépe 2015“ - Kraj VYSOČINA

21. 6. 2015

Vážený pane starosto,

rádi bychom Vám a Vaší obci poděkovali za příspěvek k ochraně životního prostředí, kterou zajišťujete mimo jiné i tříděním komunálních odpadů. Napodporu udržení a zkvalitnění tříděného sběru odpadů opět vyhlašujeme pro všechny obce Kraje Vysočina, které jsou zapojeny do systémů EKO-KOM, ASEKOL a ELEKTROWIN, tradiční soutěž s názvem „My třídíme nejlépe“.

Cílem soutěže je udržet zájem veřejnosti a obcí o správné nakládání s odpady a zvýšit počet obyvatel v našem kraji, kteří své odpady pravidelně třídí. Soutěž obcí je realizována v rámci spolupráce kraje se společnostmi EKO-KOM, a.s., ELEKTROWIN, a.s., ASEKOL, s.r.o.  Realizátorem soutěže je Agentura Dobrý den, s.r.o. z Pelhřimova.

Pravidla všech soutěží (Hlavní - probíhající ve spolupráci se systémem Ekokom i Doplňkových (Asekol a Elektrowin) pro letošní rok najdete na internetové adrese:

Průběžné i konečné výsledky soutěží budou zveřejněny na internetové adrese:

V ý h r y   p r o   o b c e

jsou připraveny v celkové hodnotě 650 tisíc Kč. Výši odměn v jednotlivých soutěžích najdete ZDE.

Budeme rádi, když o soutěži budete informovat také občany Vaší obce a ta se tak pro ně stane motivem k aktivnímu přístupu k třídění a materiálovému využití odpadů.

Těšíme se na účast Vaší obce v soutěži a na setkání s nejúspěšnějšími z Vás při slavnostním vyhlášení výsledků spojeném s předáním cen, které proběhne na přelomu listopadu a prosince 2015.

S pozdravem

Zdeněk Chlád, člen Rady Kraje Vysočina a Miroslav Marek, Agentura Dobrý den, s.r.o.

Soubory ke stažení:     Průběžné výsledky         Soutěž obcí

Kontakty :

Zástupce realizátora soutěže :
Miroslav Marek
Agentura Dobrý den
Nábřeží rekordů a kuriozit 811
393 01 Pelhřimov
e-mail : mira@dobryden.cz

Zástupce vyhlašovatele soutěže :
Ing. Eva Navrátilová
oddělení technické ochrany ŽP